Timrå gymnasium
Timrå gymnasium

Meny

Kommentera sidan

Tipsa och dela

Dela sidan på facebook

Kommentarer

    Du måste vara inloggad för att få kommentera

    Stängd för fler kommentarer

    Gå till profilsidan för $userIdentityName
    300

    Undervisande lärare

    Tabellen visar kontaktuppgifter till våra undervisande lärare, ämne och signatur.

    Kontaktuppgifter


    Ämne


    Signatur


    Annerstedt, Sten
    E-post: sten.annerstedt@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 76
    Samhällsvetenskapsprogrammet
    Förstelärare.
    Mentor: SA20


    Sv, Ps, Fi

    SA

    Backe, Marcus
    E-post: marcus.berggren.backe@skola.timra.se
    Tfn: 072-450 38 99
    Fordons- och transportprogrammet
    Mentor: FT18


    FT

    MB

    Bergström, Peter
    E-post: peter.bergstrom@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 33 87
    Naturvetenskapsprogrammet
    Förstelärare. Mentor: NA19


    Bi, Na

    PB

    Boman, Niklas
    E-post: niklas.boman@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 33 87
    Teknikprogrammet
    Mentor: TE19


    Ma, Ke

    NB

    Cedermalm, Kalle

    E-post: karl-erik.cedermalmhellstrom@timra.se
    Tfn: 073-801 04 05
    El- och energiprogrammet
    Mentor: EE19


    EE

    KH

    Clason, Mats
    E-post: mats.clason@skola.timra.se
    Tfn: 072-450 38 99
    Fordons- och transportprogrammet
    Mentor: FT19


    FT

    MC

    Eckman, Donald
    E-post: donald.eckman@skola.timra.se
    Tfn: 070-190 36 58
    Handels- och administrationsprogrammet
    Mentor: HA20


    HA

    IF

    Enerud, Mikael
    E-post: mikael.enerud@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 68
    El- och energiprogrammet
    Mentor: EE18


    EE

    ME

    Eriksson, Hans G.
    E-post: hans.eriksson@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 81
    Introduktionsprogrammet
    Mentor: IM


    Id

    HE

    Forsberg, Viktor
    E-post: viktor.forsberg@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 76
    Samhällsvetenskapsprogrammet
    Mentor: SA19


    Sv, Eng

    VF

    Gullfors, Katarina
    E-post: katarina.gullfors@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 76
    Samhällsvetenskapsprogrammet
    Mentor: SA18, EK18


    Sh, soc, kom

    KG

    Hedkvist, Erik
    E-post: erik.hedkvist@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 68
    El- och energiprogrammet
    Mentor: EE20


    EE

    ED

    Hellberg, Christine
    Fordons- och transportprogrammet


    FT


    Henriksson, Ingegerd
    E-post: ingegerd.henriksson@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 68
    Fordons- och transportprogrammet
    Mentor: FT20


    Fr, Sv

    IH

    Hjelmqvist, Erik
    E-post: erik.hjelmqvist@skola.timra.se
    Tfn: 070-361 64 48
    Introduktionsprogrammen, Språkintro.

    Mentor: IM


    Sh, Hi

    EH

    Joos Strömgren, Ylva
    E-post: ylva.joosstromgren@skola.timra.se
    Introduktionsprogrammen, Språkintro.
    Mentor: IMS


    IM, Sv

    YJ

    Kaisanlahti Olsson, Ulla
    E-post: ulla.kaisanlahti-olsson@skola.timra.se
    Introduktionsprogrammen
    Mentor: IM


    Ma, Bi, Ke,
    Fy, TE, Bl

    UK

    Karlsson, Kent
    E-post: kent.karlsson@skola.timra.se
    Tfn: 072-450 38 99
    Fordons- och transportprogrammet


    FT

    KK

    Kayser, Diemut

    E-post: diemut.kayser@timra.se
    Tfn: 060-16 33 87
    Naturvetenskapsprogrammet


    TY

    DK

    Kovacs, Emöd
    E-post: emod.kovacs@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 76
    Ekonomiprogrammet
    Mentor: EK20


    Ma

    EK

    Larsson-Auna, Elin
    E-post: elin.larsson-auna@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 33 87
    Naturvetenskapsprogrammet
    Mentor: NA18


    En, Hi

    EL

    Lejonfrid, Marie
    E-post: marie.lejonfrid@skola.timra.se
    Tfn: 072-549 66 40
    Introduktionsprogrammen
    Resurslärare



    ML

    Lindholm, Anna-Lena
    E-post: anna-lena.lindholm@skola.timra.se
    Tfn: 072-549 66 40
    Introduktionsprogrammet
    Mentor: IM


    So, Sv

    AL

    Marklund, Malin
    E-post: malin.marklund@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 33 87
    Naturvetenskapsprogrammet
    Förstelärare

    Mentor: NA20


    Ma, Fy

    ML

    Martinsson, Max
    E-post: max.martinsson@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 76
    Samhällsvetenskapsprogrammet
    Mentor: SA20


    Hi, Sh

    MM

    Meander, Ann-Christine
    E-post: ann-christine.meander@skola.timra.se
    Handels- och administrationsprogrammet
    Mentor: HA18


    Sv, Eng

    AM

    Norrbin, Andreas
    E-post: andreas.norrbin@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 76
    Ekonomiprogrammet
    Mentor: EK20


    Ek

    AN

    Norrbin, Carina
    E-post: carina.norrbin@skola.timra.se
    Tfn: 070-298 46 64
    Introduktionsprogrammen, Språkintro.
    Mentor: IMS


    IM, Sv

    CN

    Reibom, Henrik
    E-post: henrik.reibom@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 76
    Ekonomiprogrammet
    Mentor: EK19


    Ek

    HR

    Saarela, Jörgen
    E-post: jorgen.saarela@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 33 87
    Naturvetenskapsprogrammet
    Mentor: TE20


    Ma, Fy

    JS

    Sandström, Henrik
    E-post: henrik.sandstrom@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 81
    Ekonomiprogrammet
    Mentor: EK19


    Id

    HS

    Sellén, Anders
    E-post: anders.sellen@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 33 87
    Teknikprogrammet
    Förstelärare. Mentor: TE18


    Teknik

    AS

    Sondell, Malin
    E-post: malin.sondell@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 76
    Samhällsvetenskapsprogrammet
    Mentor: SA19


    Re, Sv

    MS

    Tomtlund, Anders
    E-post: anders.tomtlund@skola.timra.se

    Introduktionsprogrammen, Språkintro.
    Mentor: IMS


    Eng

    AT

    Vidén, Glenn
    E-post: glenn.viden@skola.timra.se
    Tfn: 076-140 33 95
    Restaurang- och livsmedelsprogrammet
    Mentor: RL18


    RL

    GV

    Zachrisson, Fredrik
    E-post: fredik.zachrisson@skola.timra.se
    Tfn: 073-274 31 83
    Restaurang- och livsmedelsprogrammet
    Mentor: RL20, RL19


    RL

    FZ

    Zaragoza, Eva
    E-post: eva.zaragoza@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 32 76
    Samhällsvetenskapsprogrammet
    Mentor: EK18


    Sp

    EZ

    Åhlin, Marga
    E-post: marga.ahlin@skola.timra.se
    Tfn: 060-16 31 10
    Teknikprogrammet
    Mentor: TE18


    BL, Design

    Öberg, Niklas
    E-post: niklas.oberg@skola.timra.se
    Tfn: 073-053 47 75
    Handels- och administrationsprogrammet
    Mentor: HA19


    HA



    Kontakt

    Länkar

    Sidan uppdaterad

     

    Kontakta oss

    Timrå gymnasium
    Gymnasievägen 2
    861 82 TIMRÅ


    Telefon: 060-16 32 66
    E-post: gymnasiet@timra.se

    Följ oss

    Facebook


    Kontakta oss

    Timrå gymnasium
    Gymnasievägen 2,

    861 82 TIMRÅ

    Växel: 060-16 32 66

    E-post: gymnasiet@timra.se

    Följ oss

    Facebook